Drošības entuziastu festivāls FN-SERVISS uguns dzēšanas treniņi | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels
Drošības [entuziastu] festivāls: FN-SERVISS uguns dzēšanas treniņi
24. augusts 2023
Misijas Nulle dalībnieka uzņēmuma FN-SERVISS valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis, atskatoties uz aizvadīto pirmo drošības entuziastu festivālu -
"Lai pārliecinātos, ka ugunsgrēka izcelšanās gadījumā darbinieki nebaidās, prot un ir gatavi dzēst, mēs veicam praktiskus treniņus gan ar īstiem ugunsdzēsības aprātiem, gan arī izmantojot virtuālās realitātes risinājumus. Darbinieks apgūst prasmes un trenēatmiņu, tostarp muskuļu atmiņu un darba devējs var justies pārliecinātāks, ka negadījuma brīdī darbinieks zinās kā rīkoties un ir liela iespējamība, ka negadījuma sekas būs mazākas nekā situācijās, kad darbinieks nav apmācīts un trenēts.
 
FN-SERVISA abus risinājumus uguns dzēšanas treniņiem demonstrējām arī festivālā. Ļoti novērtēju lielo atsaucību un festivāla apmeklētību. Pasākums bija noorganizēts izcili un liels prieks tieši par uzsvaru uz praktisko pusi treniņiem, jo zinātniski ir pierādīts, ka darot atceramies vairāk, kā tikai klausoties.
 
Ar prieku atsaucamies uz aicinājumu piedalīties drošības pasākumos, jo tikai kopā mēs šo Misijas 0 apziņu varam nostiprināt pašos un dot vairāk sabiedrībai!"
 
FN-SERVISS ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Baltijā, kas piedāvā plašāko pakalpojumu un preču klāstu ugunsdrošībā un darba aizsardzībā. Saviem kolēģiem, klientiem, sabiedrībai uzņēmums sevi piedāvā kā vienas pieturas aģentūru, kur var rast atbildes un risinājumus drošības paaugstināšanai mājās, uzņēmumos un sabiedrībā.
 
FN-SERVISS piedāvāto pakalpojumu klāsts ir ļoti plašs – ugunsdzēsības inventāra tehniskās apkopes, skursteņu un ventilācijas kanālu tīrīšana, automātisko ugunsaizsardzības sistēmu apkopju, remonta un montāžas darbu veikšana, darbinieku apmācības un instruktāžas ugunsdrošības, darba aizsardzības, pirmās palīdzības un citās specializētās programmās. Uzņēmuma 22 speciālistu komanda cita starpā veic arī darba vides uzraudzības un risku novērtēšanas pasākumus, ugunsdrošības auditus un instruktāžas.
 
#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums
 
Visas foto skatāmas Misijas Nulle Facebook kontā Atskats: Misija Nulle drošības [entuziastu] festivāls 14.07.2023. (IV.)