Preču zīme | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Misijas Nulle preču zīmju reģistrācijas Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā ir spēkā 10 gadus.

Latvijas Republikas nacionālā preču M0 MISIJA NULLE VESELĪBA UN DROŠĪBA SĀKAS AR MUMS reģistrēta 2022. gada 20.augustā. Preču zīme reģistrēta Latvijas Republikā sekojošiem pakalpojumiem:

41 Mācību un izglītības pakalpojumi, apmācības un izglītības pakalpojumu nodrošināšana, mācību programmu veidošana, sanāksmju un konferenču rīkošana, lekciju organizēšana, semināru organizēšana un vadīšana, apmācības pakalpojumi veselības un drošības jomā, izglītojošu tekstu izdošana, tekstu, izņemot reklāmas tekstus, publicēšana, reportāžu sagatavošana.

45 Konsultāciju sniegšana darba drošības noteikumu jautājumos, konsultāciju sniegšana darbinieku drošības jomā, informācijas sniegšana fiziskās drošības jautājumos darba vietās.

Latvijas Republikas preču zīmes M 77 946 reģistrācijas apliecība

 

Eiropas Savienības preču zīme MISSION ZERO Health and safety starts with us reģistrēta 2022. gada 27.jūlijā. Preču zīme reģistrēta Eiropas Savienībā sekojošiem pakalpojumiem:
41 Mācību un izglītības pakalpojumi; Apmācību, mācību un izglītības nodrošināšana; Mācību programmu veidošana; Sanāksmju un konferenču rīkošana; Lekciju rīkošana; Semināru sagatavošana, vadīšana un organizēšana; Tehniskā apmācība par drošību; Apmācības pakalpojumi par veselību un drošību; Izglītojošu tekstu izdošana; Tekstu rakstīšana, publicēšana un reportāžu sagatavošana.

45 Konsultāciju pakalpojumi darba drošības noteikumu jautājumos; Konsultācijas darbavietu drošības jomā; Informācijas pakalpojumi saistībā ar veselību un drošību; Konsultāciju pakalpojumi saistībā ar veselību un drošību; Veselības un drošības riska novērtēšanas pakalpojumi.

Eiropas Savienības preču zīmes 018681133 reģistrācijas apliecība

 

Preču zīmju īpašnieks ir SCHWENK Latvija SIA.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!