Ivars Vanadziņš veselība un drošība sākas ar sevi! | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Ivars Vanadziņš: veselība un drošība sākas ar sevi!
2. novembris 2023

Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūta direktors Ivars Vanadziņš Misijas Nulle rudens foruma par cilvēka fizisko veselību, veselības pārbaudēm un prevencijas pasākumiem darbspēju saglabāšanai noslēgumā atzina, ka katram ir ko paņemt līdzi no šīs dienas, uzsverot, ka veselība un drošība sākas ar sevi.

"Vecums ir tikai cipars. Dažādās vecumgrupās cilvēkam var būt problēmas, riski, bīstamība veselībai, un tas ir darba devēja spēkos palīdzēt šiem darbiniekiem uzlabot viņu dzīves kvalitāti.

Misija Nulle ir par jaunām zināšanām, pieredzes apmaiņu un kļūšanu viedākiem, un tas ir ļoti būtiski. Misijas Nulle lielākā pievienotā vērtība ir iespēja mums tikties, dalīties ar zināšanām, iedvesmoties vienam no otra, lai sasniegtu mērķi – nulle negadījumi, veidotu spēcīgu darba kultūru un veselu, ilgtspējīgu sabiedrību Latvijā."

I.Vanadziņš atzina, ka ar interesi tiks gaidīta Misijas Nulle pavasara foruma programma par sociālo veselību - cilvēku kā sabiedrības locekli drošu un veselīgu ikdienas paradumu veidošanā. Novēlēja klātesošajiem un visiem tiem darba devējiem, kuri pievienojas iniciatīvai, turpināt būt aktīviem Misijas Nulle dalībniekiem, jo #MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums!

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!