Misija Nulle apsveikums Zinību dienā - 1. septembrī | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels
Misija Nulle apsveikums Zinību dienā - 1. septembrī
1. septembris 2023

Misija Nulle sveic skolēnus, viņu vecākus un skolotājus Zinību dienā, novēlot zināšanām, atklājumiem un sasniegumiem piepildītu, veselīgu un drošu jauno mācību gadu!

Veselības un drošības jomā zināšanas, mācīšanās un zināšanu pielietošana darba procesā ir vesela cilvēka un drošas ikdienas pamats, tāpēc atkārtosim pat labi zināmās lietas, lasīsim esošās un apgūsim jaunās drošības instrukcijas.
 
Vecāki, skolotāji un vadītāji – jūsu vērtības un jūsu rīcība kā piemērs ir un būs svarīgas ikviena drošu un veselīgu ikdienas paradumu veidošanā!
 
Misija Nulle atgādina bērniem un pieaugušajiem:
 
  • Ievēro drošību uz ceļa – pareizi šķērso ceļu un dzelzceļu, ievēro braukšanas ātrumu un ierobežojumus, lieto ķiveri un atstarojošu vesti vai elementus, piesprādzējies transporta līdzeklī, cieni pārējos satiksmes dalībniekus.
  • Rūpējies par personīgo mantu drošību – neatstāj lietas bez uzraudzības, velosipēdu pieslēdz ar drošības slēdzeni.
  • Atceries par datu un personīgo drošību kā prioritāti, darbojoties digitālajā vidē.
  • Ievēro līdzsvaru ikdienas gaitās – nodrošini pietiekamas fiziskas aktivitātes, regulāri rūpējies par psihisko un fizisko veselību, ievēro pareiza uztura principus.
  • Uz skolu un darba gaitās dodies vesels, nepakļaujot saslimšanas riskiem skolasbiedrus un darba kolēģus. Savlaicīga ārstēšanās uzsākšana nodrošina ātrāku atlabšanu
  • Jo īpaši ar bērniem pārrunā tādus drošības jautājumus kā neiesaistīties sarunās ar svešiem cilvēkiem, nekāpt automašīnās pie nepazīstamiem cilvēkiem, nestaigāt diennakts tumšajā laikā bez pieaugušā pavadības, nedot savu tālruni un lietas citiem cilvēkiem.
  • Atgādini, kur meklēt palīdzību un aicini iegaumēt būtiskos tālruņa numurus.
 
Lai mums visiem drošas un veselīgas ikdienas gaitas!
 
#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums