Drošības entuziastu festivāls BOTC Training - darbs augstumā | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Drošības [entuziastu] festivāls: BOTC Training - darbs augstumā
16. augusts 2023

Misijas Nulle drošības entuziastu saliedēšanas pasākumu savās mājās uzņēma Latvijas drošības apmācību uzņēmums BOTC Training

Uzņēmums nodrošina plašu standarta un pielāgotas industriālās drošības apmācības dažādām nozarēm. BOTC Training ir profesionāls apmācību uzņēmums, kas sniedz pakalpojumus ar jūru un atjaunojamo enerģiju saistītām nozarēm, nodrošinot specializētus kursus un mācību programmas darba  drošības jautājumos. 

Festivālā BOTC Training Misijas Nulle dalībniekiem piedāvāja iegūt izpratni un apgūt praktiskas iemaņas darbam augstumā. Pasākuma ietvaros teju visi 70 pasākuma dalībnieki izmantoja iespēju apģērbt specializēto darba drošības aprīkojumu un pieredzējušā glābēja-instruktora Kaspara Kalniņa vadībā izmēģināt šo aktivitāti.

BOTC Training direktors Rihards Stālmanis uzsver, ka kopš BOTC Training dibināšanas pirmās dienas uzņēmuma misija un uzdevums vienmēr ir bijis mācīt darba drošību praktiski, un joprojām ir pārliecināts, ka ar teorētisko apmācību darba drošībā nepietiek. “Bijām priecīgi parādīt kolēģiem no #MisijaNulle nelielu daļu no tā, kā mēs veicam praktiskās apmācības. Katra uzņēmuma vadībai ir svarīgi apzināties, ka  darba drošības kultūra uzņēmumā sākas tieši ar vadītājiem un  ir viena no uzņēmējdarbības stūrakmeņiem  ceļā uz ilgtspējīgu attīstību, lojāliem darbiniekiem un starptautisku konkurētspēju.”  

#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums

Visas foto skatāmas Misijas Nulle Facebook kontā Atskats: Misija Nulle drošības [entuziastu] festivāls 14.07.2023. (II.) 

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!