Drošības entuziastu festivāls Misijas Nulle ierosinātājs SCHWENK Latvija | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Drošības [entuziastu] festivāls: Misijas Nulle ierosinātājs SCHWENK Latvija
30. augusts 2023

Noslēdzot ierakstu sēriju par 14. jūlijā aizvadīto Misijas Nulle drošības [entuziastu] festivālu, SCHWENK Latvija valdes locekle, Misijas Nulle ierosinātāja un virzītājspēks Linda Šedlere:

"Pirmais Drošības [entuziastu] festivāls pulcēja daudzus iniciatīvas Misija Nulle uzņēmumu pārstāvjus un kā atzina paši klātesošie - programma bija ne vien daudzpusīga, bet arī praktiski noderīga un sniedza ierosmi jaunām idejām, lai pārstāvēto uzņēmumu darbinieki ikdienā saņemtu labākasapmācības darba aizsardzībā un drošākus, veselībai labvēlīgākus darba apstākļus.
 
Personīgs paldies BOTC Training, Sunstar Group, Valsts nekustamie īpašumi, FN-SERVISS par praktisku atbalstu pasākuma un programmas nodrošināšanā, Cēsu alus par spirdzinošiem vasaras dzērieniem un Rīgas Dzemdību nams par gardo pārsteigumu pievienojoties iniciatīvai, Partneri DS par gājēju tuvuma noteikšanas un brīdinājuma sistēmas paraugdemonstrējumu. Paldies Lāsma Stabiņai par organizatorisko darbu un paldies Gatim Orlickim un Ingai Ševeļovai par fotomirkļiem!"
 
 
Sociālā iniciatīva Misija Nulle jau apvieno darba devējus, kuri ikdienā veido ietekmi uz 35 tūkst. darbinieku, kas ir vairāk kā 4% no Latvijā nodarbinātajiem.
#MisijaNulle - veselība un drošība sākas ar mums
 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!