Drošības entuziastu festivāls Sunstar Group - ķīmisko vielu savākšana un trijkāja izmantošana | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Drošības [entuziastu] festivāls: Sunstar Group - ķīmisko vielu savākšana un trijkāja izmantošana
11. augusts 2023

Sunstar Group ir drošības komanda, kas rūpējas par darbinieku labbūtību kopš 2008. gada.

Iniciatīvas “Misijas Nulle” dalībniekiem drošības festivāla ietvaros uzņēmums piedāvāja iespēju darboties ar dažādiem ķīmisko vielu absorbentiem, lai radītu izpratni par pareizu un drošu ķīmisko vielu savākšanu noplūžu gadījumos.
 
Līdzšinējā nozares pieredze liecina par nodarbināto zināšanu un izpratnes trūkumu,izvēloties drošas darba metodes paaugstinātas bīstamības darbos, tāpēc festivāla dalībniekiem Sunstar Group nodrošināja arī iespēju iepazīties ar trijkāja izmantošanu, veidojot centrālo enkurpunktu virs lūkām, akām un šahtām.
 
Praktiski savas zināšanas un prasmes dalībnieki varēja demonstrēt pirmās palīdzības sniegšanā, piedaloties nelaimes gadījumu spēlē, kuru Sunstar Group organizēja sadarbībā ar BOTC Training, šajā aktivitātē piedāvājot izspēlēt dažādus nelaimes gadījumu scenārijus.
Sunstar Group: "Vienīgais veids, kā patiešām kaut ko jaunu iemācāmies, ir darot! Mēs palīdzēsim Jums pieņemt pareizos lēmumus un sasniegt izaugsmi bez liekām problēmām, jo darba drošība nav nejaušība!"
 
#MisijaNulle - veselība un drošība sākas ar mums!
 
Visas foto skatāmas Misijas Nulle Facebook kontā Atskats: Misijas Nulle drošības [entuziastu] festivāls 14.07.2023. (I.)
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!