Drošības entuziastu festivāls Valsts nekustamie īpašumi apzinātības telts | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Drošības [entuziastu] festivāls: Valsts nekustamie īpašumi apzinātības telts
22. augusts 2023

Iecerēts kā iniciatīvas dalībnieku saliedēšanas pasākums, Misijas Nulle drošības [entuziastu] festivāls – tāds tas izdevās uz visiem 100

Ar degsmi un patiesu interesi festivālu kopā aizvadījām gan iesaistoši izzinošā darba staciju ķēdē "Viedais drošībnieks", gan "Sardzē par dzīvību" jeb pozitīvi praktiskajās sacensībās pirmās palīdzības sniegšanā.
 
Savukārt radošajā pusdienu pauzē "Iedvesmoti un zinoši, par citiem rūpēties griboši" Misijas Nulle dalībnieks Valsts nekustamie īpašumi VAS festivāla dalībniekiem bija sarūpējis lieliskas kopābūšanas aktivitātes.
 
Mūziķa, perkusionista Nila Īles vadītais komandas saliedēšanas pasākums bija neaizmirstams notikums. Izmantojot dažādu pasaules tautu mūzikas instrumentus, kustības un balsi, kopā radījām jaudīgu enerģiju, ar to piepildot BOTC Training mācību angāru, un paņemot līdzi ceļamaizē, drošības entuziastu pasākumam noslēdzoties.
 
Pārsteigums bija krēslu joga! Kopā pārliecinājāmies, ka "biroja" joga ir lielisks veids, kā iekustināt savu dienu un mazināt stresu. Pats labākais ir tas, ka nav jāizkāpj no krēsla - visus vingrinājumus var izdarīt krēslā darba vai mājas birojā. Šī joga ir lieliski piemērota tiem, kuriem ir sēdošs darbs vai kuri pavada daudz laika, sēžot pie rakstāmgalda. Krēsla jogas priekšrocības ir uzlabota asinsrite, palielināta lokanība un samazināts stress. Tagad to izmantosim katru reizi, kad darbā jutīsimies stīvi vai saspringti!
 
Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) personāla vadītāja Edīte Kalniņa pauda gandarījumu par “iespēju festivālā Misijas Nulle dalībniekiem piedāvāt VNĪ apzinātības jeb meditācijas telti, kurā pasākuma dalībnieki cita starpā varēja apgūt krēslu jogas pamatus, lai veidotu veselīgus ieradumus, strādājot birojā. Virkne pētījumu šobrīd apstiprina apzinātības būtisko ietekmi uz drošības risku mazināšanu darbavietā - apgūstot dažus vienkāršus vingrinājumus, tiek samazināta nedrošas uzvedības iespējamība. VNĪ ir darba devējs, kuram rūpes par darbinieku labbūtību ir augstākā prioritāte, ir izpratne par darba drošības un veselības aizsardzības kultūras nozīmi uzņēmumā, ģimenē un sabiedrībā kopumā, tāpēc uzņēmums aktīvi iesaistās Misijas Nulle aktivitātēs un atbalsta drošības speciālistu kopienas veidošanu Latvijā.
 
#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums
 
Visas foto skatāmas Misijas Nulle Facebook kontā Atskats: Misija Nulle drošības [entuziastu] festivāls 14.07.2023. (III.)
 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!