DROŠĪBAS PĀRKĀPUMS VAI IEROSINĀJUMS ZIŅO! | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

DROŠĪBAS PĀRKĀPUMS VAI IEROSINĀJUMS? ZIŅO!
5. jūnijs 2024

Rūpējoties par veselības aizsardzību un drošību, mēs saprotam, ka par riskiem un ierosinājumiem ir jārunā maksimāli ātri, jo dažkārt šķietami nebūtiski sīkumi var glābt cilvēka dzīvību. 

 
Ziņo Misijas Nulle dalībniekam par novērotu drošības pārkāpumu, iesaki uzlabojumu vai pasaki paldies. Ziņot par novērojumiem vai izmantot ziņošanas rīku kā saziņas veidu var jebkurš sabiedrības loceklis, uzņēmums un organizācija.
 
Ja Tev ir būtiskas vērtības, par kurām iestājas Misija Nulle un tās dalībnieki, tad dodies uz tīmekļvietni http://www.misijanulle.lv/lv un nosūti ziņojumu Misijai Nulle vai konkrētajam Misijas Nulle dalībniekam anonīmi, vai sevi identificējot.
 
Misijas Nulle ierosinātāja - SCHWENK Latvija valdes locekle, cilvēkresursu vadības un administrācijas direktore Linda Šedlere uzsver: "Misijas Nulle ziņošanas rīks ir praktisks risinājums, lai īstenotu efektīvu un ātru saziņu ar iniciatīvas dalībniekiem. Ceram, ka tas palīdzēs iniciatīvas dalībniekiem saņemt konstruktīvu informāciju, veikt nepieciešamos uzlabojumus, izprast savu ietekmi un, protams, saņemt arī atzinīgus vārdus par paveikto.”
 
Misija Nulle ir par cilvēku zināšanu, uzņēmumu praktiskās pieredzes un individuālā gribasspēka pilnveidoties apvienošanu, lai visiem iesaistītajiem rūpēties par cilvēku veselību un drošību kļūtu vienkāršāk un efektīvāk. Pievienojoties Misijai Nulle, tās dalībnieki (http://www.misijanulle.lv/lv/harta-un-dalibnieki) ir apņēmušies ieviest un ievērot uzņēmējdarbības principus, kuru centrā ir cilvēks, tā veselība un drošība.
 
#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums! 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!