Linda Šedlere Apņemieties darba drošībā izvirzīt mērķi – nulle negadījumi | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Linda Šedlere: Apņemieties darba drošībā izvirzīt mērķi – nulle negadījumi
1. novembris 2023

Misijas Nulle rudens foruma izskaņā iniciatīvas ierosinātāja, SCHWENK Latvija valdes locekle Linda Šedlere, uzrunājot klātesošos, atzīmēja, ka Misijai Nulle pievienojas 12 uzņēmumi, kuri nodarbina 6,6 tūkst. darbinieku.

Un tā ir milzīga ietekme, jo katrs darba devējs kā sociālais partneris var pozitīvi iedarboties uz saviem darbiniekiem, kuri kā sabiedrības locekļi var kļūt par drošības kultūras vēstnešiem savās kopienās.
 
“Apņemieties darba drošībā izvirzīt mērķi – nulle negadījumi. Ja ieraudzīsiet to kā patiesu mērķi un misiju, jums sāks izdoties. Ja uzskatīsiet to par utopisku pasākumu, kam nav jēgas veltīt laiku, stāvēsiet uz vietas un nekas īsti neizdosies. Iniciatīva Misija Nulle ir izveidota, lai mēs viens otru virzītu uz priekšu un uz augšu, un šeit Misijā Nulle mēs esam tie uzņēmumi, kuri cits citu atbalsta un iedvesmo doties uz mērķi. Kopā mēs vēlamies padarīt Latvijas sabiedrību labāku, lai nākotnes darbinieki, kuri pie mums strādās pēc 10 un 20 gadiem, būtu daudz atbildīgāki, prasīgāki drošības jomā pret darba devēju un apzinātos savu spēku ietekmēt labos paradumus un rūpēties par veselību un drošību, sākt ar sevi un to pašu attiecināt arī darba vietās. Veselība un drošība sākas mājās no rīta pieceļoties, izejot pastaigā, izvēloties, ko ēdīsim brokastīs, pusdienās un vakariņās, vai fiziski izkustēsimies, vai produktīvi strādāsim un ko mēs nodosim nākamajām paaudzēm.”
 
 
@MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums!
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!