Misija Nulle jau apvieno vairāk kā 50 atbildīgus darba devējus | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Misija Nulle jau apvieno vairāk kā 50 atbildīgus darba devējus
31. oktobris 2022

28. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskajā bibliotēkā sociālās iniciatīvas "Misija Nulle" dalībnieki un informatīvie atbalstītāji pulcējās iniciatīvas rudens forumā "Veselības un drošības kultūra un izaicinājumi visā vērtību ķēdē, sadarbība ar klientiem un piegādātājiem".

Rudens forumā klātesošie dalījās ar pieredzes stāstiem, diskutēja ar ekspertiem, aktualizēja izaicinājumus un izstrādāja praktiski izmantojamu rīku, lai darba devēji varētu efektīvi sākt ieviest un nodrošināt labas pārvaldības mehānismu piegādes ķēdēs, panākot, ka prasības par darbinieku veselības aizsardzību un drošu darba vidi tiek iedzīvinātas un īstenotas praksē nevis noteiktas formāli "tikai uz papīra".

Linda Šedlere SCHWENK LatvijaIniciatīvas “Misija Nulle” ierosinātāja būvmateriālu ražotāja SCHWENK Latvija valdes locekle, Personāla un administrācijas direktore Linda Šedlere uzsver, ka vienīgais pieņemamais negadījumu skaits darba vietā ir nulle. Katra zaudēta dzīvība un paliekoša darbnespēja ir par daudz. Darba vietās cietušie nav statistika, tie ir mūsu cilvēki, kurus turpināsim zaudēt, ja neko nemainīsim. Būtisks partneris pozitīvu pārmaiņu realizēšanā ir atbildīgs darba devējs. Cilvēku veselības aizsardzība, uzticēšanās darba devējam, drošu darba apstākļu pārzināšana un uzņēmumu iekšējā kultūra, kas veicina darbinieku sadarbošanos, rūpējoties par savu un kolēģu drošību – tie ir resursi, kurus nevar nopirkt, un tā ir vērtība, kuru kopā kopjam un vairojam.

Iniciatīva, kura tika uzsākta šā gada 28. aprīlī, ir darba devēju novērtēta. Esošajiem 31 iniciatīvas dalībniekiem 28. oktobrī Misijai Nulle pievienojās vēl 20 atbildīgi uzņēmumi. Kopā šie darba devēji ikdienā veido ietekmi uz 27 000 tieši nodarbināto.

Iniciatīva Misija Nulle apvieno Latvijā nozīmīgus darba devējus, sociālos partnerus un valsts pārvaldes iestādes: Augstsprieguma tīkls AS, Bauskas alus SIA, Bonava Latvija SIA, Būvuzņēmums Restaurators AS, BRĪVAIS VILNIS AS, Cēsu alus AS, Cido Grupa SIA, CleanR Grupa AS, Dace Jakimova IK, Darba Aizsardzības Eksperts SIA, Dinex Latvia SIA, Gren Latvijā SIA, East Metal SIA, ECO BALTIA VIDE SIA, Eleving Vehicle Finance (Eleving Group) AS, Eugesta un Partneri SIA, FN-SERVISS SIA, Getliņi EKO SIA, Groglass SIA, HP Safety Solutions, IC pakalpojumi SIA, IIZI Brokers SIA, Labklājības ministrija, LATVENERGO AS, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Latvijas Autoceļu uzturētājs VAS, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Energocelnieks SIA, Liepājas RAS SIA, Maxima Latvija SIA, MG Fabrika SIA, Mittech SIA, Optiv SIA, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūts, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Siltums AS, R&S TET SIA, Sadales tīkls AS, Safe ME SIA, SCHWENK Latvija SIA, Silkeborg Spaantagning Baltic SIA, SKAI BALTIJA SIA, Starptautiskā lidosta “Rīga” VAS, Sunstar Group SIA, Sunstar Academy SIA, Swedbank AS, Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ SIA, Valsts darba inspekcija, Valsts nekustamie īpašumi VAS, ”Ventspils nafta” termināls (VNT) SIA, Veselības ministrija.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!