Misija Nulle pulcē drošības entuziastus festivālā un iniciatīvai pievienojas jauni dalībnieki | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Misija Nulle pulcē drošības entuziastus festivālā un iniciatīvai pievienojas jauni dalībnieki
11. jūlijs 2023

14. jūlijā Misijas Nulle dalībnieka uzņēmuma BOTC Training mācību poligonā notiks iniciatīvas “Misijas Nulle” Drošības [entuziastu] festivāls. 

Festivālā vienkopus pulcēsies iniciatīvas dalībnieku uzņēmumu pārstāvji, kuru ikdienas pienākumos ir nodrošināt atbilstīgas veselīgas aizsardzības un darba drošības politikas izstrādi uzņēmumā un tās iedzīvināšanu visos uzņēmuma pamatdarbības procesos, ieviešot praktiskus risinājumus. Pasākuma dalībniekiem tā ir iespēja tīkloties, pārrunāt drošības jomas ikdienas izaicinājumus, kopā meklēt tiem risinājumus, dalīties zināšanās, pieredzē un praksē, ar kuru uzņēmumi lepojas, kā arī neveiksmēm, lai tās neatkārtotu citi, un iedvesmoties vienam no otra.

Iesaistoši izzinošā darba staciju ķēdē “Viedais drošībnieks” Misijas Nulle dalībniekiem tiek piedāvātas iespējas atkārtot, atjaunot esošās un iegūt jaunas zināšanas un prasmes darba drošības jomā īpaši izveidotās darba stacijās, kuras veido un nodrošina darba drošības jomā atzīti profesionāļi. Papildus darba stacijām festivāla dalībnieki varēs aplūkot drošības iekārtu paraugdemonstrējumus, izmēģināt meditāciju un krēslu jogu, kā arī saņemt konsultācijas par darba aizsardzības jautājumiem.

Dienas izskaņā pasākuma dalībniekus sagaida aktivitāte “Sardzē par dzīvību” jeb pozitīvi praktiskas sacensības pirmās palīdzības sniegšanā. Iniciatīvas Misijas Nulle ierosinātāja būvmateriālu ražotāja SCHWENK Latvija pārstāve valdes locekle Linda Šedlere uzsver praktisko treniņu nozīmi brīžos, kad nepieciešams spēt pieņemt lēmumu un pareizi rīkoties ārkārtas situācijā, kad darba vietā vai jebkurā citā vietā ir ne tikai apdraudēta cilvēka veselība un drošība, bet arī, kad cietušajam jāsniedz pirmā palīdzība. “Mēs pārāk maz esam sagatavoti situācijām, kurās jāsniedz nekavējoša palīdzība, vai jānovērš kādi riski, kuru rezultātā var ciest cilvēks. Nereti teorija vai sen pabeigta praktiska apmācība ir vienīgais mūsu resurss, ar kuru nepietiks ārkārtas situācijā. Festivāls un citas Misijas Nulle aktivitātes tiek veidotas ar mērķi nostiprināt pamatus ilgtspējīgām sadarbībām un sekmēt darba devēju izpratni par to, cik būtiski jebkuras teorētiskas zināšanas un instruktāžas nostiprināt ar regulārām praktiskām nodarbībām. Misijas Nulle Drošības [entuziastu] festivāls ir īstā vieta, kur to sev atgādināt, jo veselība un drošība sākas ar mums.”

Pasākuma laikā Misijai Nulle pievienosies četri jauni iniciatīvas dalībnieki – Misijas Nulle hartu svinīgi parakstīs Rīgas Dzemdību nams SIA (valdes priekšsēdētāja Santa Markova), Rīgas ūdens SIA (valdes priekšsēdētājs Krišjānis Krūmiņš), Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (padomes priekšsēdētāja Alda Ozola) un SilJa SIA (valdes priekšsēdētāja Silva Jeromanova-Maura). Kopā ar esošajiem Misiju Nulle pārstāvošajiem darba devējiem šie dalībnieki ikdienā veido ietekmi uz 35 tūkst. darbinieku, kas ir vairāk kā 4% no Latvijā nodarbinātajiem.

Misijas Nulle Drošības [entuziastu] festivālu organizē un atbalsta SCHWENK Latvija SIA, Sunstar Group SIA, BOTC Training SIA, FN-SERVISS SIA, Cēsu alus AS, Valsts nekustamie īpašumi VAS, PARTNERI DS SIA, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība un Valsts darba inspekcija.

#MisijaNulle - veselība un drošība sākas ar mums

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!