Misijai Nulle ambiciozs mērķis pulcēt darba devējus Latvijā kas nodarbina vismaz 50 strādājošo FOTO | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Misijai Nulle ambiciozs mērķis: pulcēt darba devējus Latvijā, kas nodarbina vismaz 50% strādājošo (FOTO)
13. jūlijs 2022

Uzrunājot klātesošos svinīgajā Misijas Nulle jauno dalībnieku pievienošanās iniciatīvai pasākumā, SCHWENK Latvija valdes locekle, Personāla un Administrācijas direktore Linda Šedlere uzsvēra, ka Misijas Nulle ambiciozais mērķis ir ar laiku pulcēt darba devējus Latvijā, kas nodarbina vismaz 50% strādājošo jeb 400 000 darbinieku.

L. Šedlere pauda, ka tas būtu fantastisks rezultāts, lai pozitīvi iedarbotos uz kopējo sabiedrības domas maiņu, turklāt tas ir kritiski svarīgi, jo par maz novērtējam to, ko mēs kā darba devējs varam saviem darbiniekiem sniegt kultūras maiņas, vērtību apzināšanās un darba izpildes jomā.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Labklājības ministrija Jolanta Geduša

Labklājības ministrijas pārstāve Jolanta Geduša atzīmēja, ka valsts politikas līmenī ir nosprausts mērķis līdz 2027. gadam par 10% samazināt darba vietās bojā gājušo skaitu un nelaimes gadījumos smagi cietušo skaitu, salīdzinot ar 2019. gadu.
J. Geduša atzina, ka līdz “0” vēl tāls ceļš ejams, bet kopā darot, mēs to varam sasniegt.
 
 
 
 
 
 
Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis

Valsts darba inspekcijas direktors Renārs Lūsis pauda gandarījumu par Misijas Nulle vasaras forumā piedzīvoto, jo pasākuma dalībnieku prezentācijas apliecina, ka kolēģiem arvien ir ko piedāvāt – arvien jaunas idejas, parādīt jaunas lietas, kas izdarītas, kas nozīmē, ka arī atbildīgie darba devēji turpina attīstīties un strādāt, par ko ir milzīgs prieks.
R. Lūsis atzina, ka Misijā Nulle esošo darba devēju kopējā ietekme – 15 000 darbinieku – ir nereāls spēks. 15 000 cilvēku, kas iziet ielās un katrs pamana kādu darba drošības risku vai nedrošu uzvedību, kuras rezultātā var notikt nelaimes gadījums, un par to ziņo, lai tiktu novērsti riski cilvēku veselībai un dzīvībai un uzlabota darba vide.
Novēlēja, lai katrs jaunais iniciatīvas biedrs, nākot uz nākamo Misijas Nulle pasākumu, sev līdzi ņem vienu – savu partneri vai apakšuzņēmēju – jo caur labās prakses piemēriem varam veidot izmaiņas un panākt uzlabojumus.
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!