Misijai Nulle pievienojās vēl četri atbildīgi darba devēji | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Misijai Nulle pievienojās vēl četri atbildīgi darba devēji
17. augusts 2023

Misijas Nulle drošības festivāla laikā Misijai Nulle pievienojās četri jauni iniciatīvas dalībnieki – Misijas Nulle hartu parakstīja Rīgas Dzemdību nams SIA, Rīgas ūdens SIA, Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija un SilJa SIA.

Kopā ar esošajiem Misiju Nulle pārstāvošajiem darba devējiem šie dalībnieki ikdienā veido ietekmi uz 35 tūkst. darbinieku, kas ir vairāk kā 4% no Latvijā nodarbinātajiem.


Rīgas Dzemdību nams SIA valdes priekšsēdētāja Santa Markova, parakstot Misijas Nulle hartu, uzsvēra: "Mēs Rīgas Dzemdību namā darām visu, lai mazuļa ienākšana pasaulē būtu droša, tātad - rūpējamies par māmiņu un jaundzimušo veselību, drošību un labbūtību. Tomēr man kā darba devējai, kuras pārvaldībā ir 400 darbinieku, ir jārūpējas ne vien par mūsu pacientiem un viņu piederīgajiem, bet arī par saviem darbiniekiem. Tāpēc tikai pašsaprotami ir darba drošību un veselības aizsardzību ir integrēt iestādes ikdienas darbā, rūpīgi plānojot ikdienas darbības un procedūras, labiekārtojot vidi – ar mērķi – mazināt un pilnībā izskaust iespējamus riskus un nelaimes gadījumus. Pievienošanās hartai “Misija Nulle”, protams, ir izaicinājums. Taču tas ir izaicinājums mūsu uzņēmuma ilgtspējai un pats galvenais – mūsu darbinieku un pacientu drošībai.”

Rīgas ūdens SIA ir pirmais ūdensapgādes un kanalizācijas pakalpojumu nozares uzņēmums, kas pievienojies Misija Nulle, un Misijā Nulle tas nozīmē, ka tās dalībnieki apvienos arvien plašākas speciālistu zināšanas, uzņēmumu praktisko pieredzi un individuālu gribasspēku pilnveidoties, lai visiem iesaistītajiem rūpēties par cilvēku veselību un drošību kļūtu vienkāršāk un efektīvāk. Rīgas ūdens valdes priekšsēdētājs Krišjānis Krūmiņš: “Mūsu uzņēmumā strādājošie ir saistīti ar daudz un dažādu darbu veikšanu – tiek strādāts uz ielām, pie sūkņiem, attīrīšanas iekārtās u.c. darba vietās, turklāt dažādos apstākļos. Tāpēc ļoti būtiski padziļināti pievērsties darba drošības jautājumiem, lai visiem tiktu radīti droši darba apstākļi, lai katram būtu droši strādāt, un lai katrs labi justos savā darba vietā.”

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes priekšsēdētāja Alda Ozola Regulatora vārdā pauda gandarījumu par pievienošanos Misijai Nulle un uzsvēra, ka Regulatoram darbinieku veselība un drošība ir svarīga. Darbinieki veic pienākumus gan birojā, gan dodas pārbaudēs uz komersantu objektiem, kuros drošība ir īpaši būtiska. Sadarbība ar citiem darba devējiem un Regulatora dalība iniciatīvā “Misija Nulle” veicinās izpratni par darba drošības un veselības aizsardzības aspektiem dažādās nozarēs, kas būs ieguvums Regulatora darbiniekiem viņu ikdienas darbā.

Misijai Nulle ir pievienojies Latvijas uzņēmums SilJa, kas nodarbojas ar lauksaimniecības, meža un komunālās tehnikas tirdzniecību, rezerves daļu, garantijas servisa un apkopju nodrošināšanu. Uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Silva Jeromanova-Maura atzina, ka Misija Nulle ir platforma, kur darba devējiem tikties, lai apmainītos ar pieredzi, labo praksi un risinātu izaicinājumus darba drošības jomā. Vienlaikus uzsvēra, ka darba devēji un uzņēmumu īpašnieki ikdienas rūpēs par uzņēmumu darbinieku un klientu drošību un labbūtību nedrīkst aizmirst par sevi.

#MisijaNulle - veselība un drošība sākas ar mums

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!