Valsts darba inspekcija Esi drošs ka darbs ir drošs! | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Valsts darba inspekcija: Esi drošs, ka darbs ir drošs!
24. novembris 2023

Jaudīgi ir uzsākta Valsts darba inspekcijas informatīvā kampaņa par darba aizsardzības jautājumiem "Esi drošs, ka darbs ir drošs!".

Ar vienojošu saukli - Komandā ir spēks! – kampaņas atklāšanas pasākumā četru Misijas Nulle dalībnieku – Vitol Terminal Latvia/VTL, SCHWENK Latvija, Schneider Electric un Starptautiskās lidostas "Rīga" – pārstāvji, aktīvie Misijas Nulle kopienas darba drošības entuziasti Dagnis Garais, Linda Šedlere, Māra Vītola un Guna Voiceščuka demonstrēja uzņēmumu labās prakses piemērus, kā komandas darbs palīdz samazināt darbā notikušo nelaimes gadījumu skaitu.
 
Kampaņas atklāšana un prezentācijas skatāmas Valsts darba inspekcijas YouTube kontā: https://www.youtube.com/watch?v=fqDN5zH-7w8 

Kampaņas mērķis ir pievērst darba devēju un darbinieku uzmanību darba aizsardzībai – īpaši nozarēs, kurās ir paaugstināts risks nelaimes gadījumiem darbā. Par kampaņu vairāk lasi www.darbsirdross.lv


#MisijaNulle – veselība un drošība sākas ar mums!
 
Foto: Evija Trifanova / LETA
 
 
 
 
Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!