Vēl 20 darba devēji pievienojas Misijai Nulle | Misijanulle.lv
Mūsu misija
“0” Negadījumu
Lai katrs atgriežas
mājās sveiks un
vesels

Misijas nulle
aktivitātes ietekmē
54113
nodarbinātos

Vēl 20 darba devēji pievienojas Misijai Nulle
2. decembris 2022

28. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskajā bibliotēkā sociālās iniciatīvas "Misija Nulle" dalībnieki un informatīvie atbalstītāji pulcēsies iniciatīvas rudens forumā "Veselības un drošības kultūra un izaicinājumi visā vērtību ķēdē, sadarbība ar klientiem un piegādātājiem".

Foruma ietvaros vēl 20 darba devēji pievienojās Misijai Nulle.

Zanda TūnaBauskas alus SIA un Cido Grupa SIA vārdā Misijas Nulle hartu parakstīja personāla vadītāja Zanda Tūna. Uzņēmumu pārstāve uzsvēra, ka "darba drošība gan Bauskas alus, gan Cido Grupā ir ikdienas darba jautājums. Abu uzņēmumu ilgtspējas stratēģijas pamatā ir droša darba vide, "0"negadījumu skaits un veselīga psiholoģiskā vide. Uzņēmumu stratēģiskie mērķi iet rokā rokā ar Misijas Nulle mērķiem, tāpēc bija pilnīgi skaidrs, ka mums šeit ir jābūt".


Līga Rosoha Dinex Latvia SIADinex Grupa ir pasaulē pazīstams izplūdes sistēmu ražotājs. Grupas uzņēmumam Dinex Latvia SIA pievienojoties Misijai Nulle, tā darba aizsardzības struktūrvienības vadītāja Līga Rosoha atzina, ka darba drošība metālapstrādē ir pārbaudījums un izaicinājums gan uzņēmuma darba aizsardzības speciālistiem, gan darbiniekiem, tāpēc uzņēmums lielu uzmanību pievērš uzlabojumiem šajā jomā, mainot darbinieku domāšanas veidu un pilnveidojot darba drošības kultūru uzņēmumā. Tāpēc būt Misijā Nulle ir lieliska iespēja Dinex Latvia dalīties ar savu pieredzi un iegūt pieredzi no citiem Misijas Nulle dalībniekiem.


Artūrs Cīrulis East Metal SIAParakstot Misijas Nulle hartu, East Metal SIA direktors Artūrs Cīrulis atzina, ka uzņēmums ir pagodināts pievienoties Misijai Nulle un būt starp tiem Latvijas uzņēmumiem, kuru darbības prioritāte ir darba drošība. East Metal biznesa stratēģijas pirmais punkts ir darba drošība un darbinieku veselība. Uzņēmums lepojas ar vairāk kā 300 drošo dienu statistiku, un "0" negadījumu misija ir tā, ko East Metal viennozīmīgi atbalsta.


Jolanta Jansone Eco Baltia Vide SIADarba drošība ir uzņēmuma ECO BALTIA VIDE SIA viena no augstākajām prioritātēm. Uzņēmuma personāla nodaļas vadītāja Jolanta Jansone uzsvēra, ka "darba drošība uzņēmumā ir visu kopīgs darbs, jo darba drošība nav iespējama tikai ar darba aizsardzības speciālista, personālvadības vai uzņēmuma vadītāja centieniem – visu darbinieku iesaiste ir būtiska." ECO BALTIA VIDE SIA vārdā Misijas Nulle hartu parakstīja J. Jansone un darba aizsardzības vecākā speciāliste Laura Auziņa. Uzņēmuma pārstāves pauda prieku par iniciatīvu "Misija Nulle", kas darbinieku veselības aizsardzības un darba drošību aspektus paceļ vēl augstākā līmenī.


Artūrs Čakars Eleving GroupEleving Vehicle Finance (Eleving Group) AS ir starptautiska kompānija, kas strādā 13 valstu tirgos divos kontinentos un nodarbina 2800 darbinieku. Tie ir faktori, kas noteica uzņēmuma vēlmi kļūt par daļu no iniciatīvas Misija Nulle. Grupas korporatīvo attiecību direktors un ESG vadītājs Artūrs Čakars, parakstot Misijas Nulle hartu, uzsvēra, ka uzņēmumā ir daudz cilvēku, par kuriem ir jārūpējas. Pauda cerību, ka Misija Nulle būs vērtīga pieredze, noderīgs instruments, paškontroles mehānisms un pašizaugsmes grūdiens, lai veidotu vienotu izpratni par darba drošību grupas līmenī.


Iveta Balode-Briņķe Eugesta un Partneri SIAEugesta un Partneri SIA ir viens no lielākajiem preču izplatītājiem Baltijā. Uzņēmums jau 25 gadus darbojas Latvijā tirdzniecības un loģistikas jomās. "Mēs nevarējām nepievienoties Misijai Nulle, jo vērtības, kuras ir Misijas Nulle pamatā, vienmēr ir bijušas mūsu uzņēmuma darbības pamatā. Rūpes par darbiniekiem, viņu veselību un drošību ir bijušas uzņēmuma prioritāte visus šos 25 gadus", parakstot Misijas Nulle hartu, uzsvēra uzņēmuma personāla speciāliste Iveta Balode Briņķe.


Kristaps Berķis FN-SERVISS SIAFN-SERVISS SIA valdes priekšsēdētājs Kristaps Berķis, parakstot Misijas Nulle hartu, atzina, ka ir "liels prieks pievienoties tiem darba devējiem, kuri misiju par drošību nes tālāk, stāsta par uzlabojumiem un lietām, kādā veidā mūsu sabiedrību padarīt labāku un drošāku. Ticu, ka katrs no mums dara nozīmīgu darbu, lai ikviens darbinieks atgrieztos mājās sveiks un vesels. Pievienoties iniciatīvai Misija Nulle uzņēmumam bija loģisks lēmums, jo FN-SERVISS sniedz drošības pakalpojumus un esam drošības entuziasti ar misiju nest drošību mājās, uzņēmumos, sabiedrībā."


Indra Vālande Getliņi EKO SIAGetliņi EKO SIA darba aizsardzības speciāliste Indra Vālande, parakstot iniciatīvas "Misija Nulle" hartu, tādējādi publiski apliecinot uzņēmuma apņemšanos turpināt ieviest un ievērot uzņēmējdarbības principus, kuru centrā ir cilvēks un drošība, kodolīgi uzrunāja klātesošos: "Viss jau ir pateikts. No vārdiem pie darbiem!"


Romans Šafarevičs Groglass SIAGroglass SIA ir pirms 15 gadiem Latvijā dibināts ražošanas uzņēmums, kas nodarbojas ar anti-reflektīva stikla ražošanu; uzņēmumā strādā nedaudz vairāk par 200 darbiniekiem, puse no tiem – ražošanā. Uzņēmuma valdes loceklis Romans Šafarevičs, parakstot Misijas Nulle hartu, uzsvēra: "Mūsu komandas darba drošība vienmēr ir bijusi un ir uzņēmuma prioritāte, visā tā pastāvēšanas laikā gan mācoties no kļūdām, gan aktīvi inovējot risinājumus, lai darba vide un darba apstākļi mūsu darbiniekiem būtu vēl drošāki. Ar prieku pievienojamies domubiedriem iniciatīvā Misija Nulle!"


Dace Štamere IC pakalpojumi SIAIC pakalpojumi SIA darba aizsardzības speciāliste Dace Štamere, parakstot Misijas Nulle hartu, atzīmēja, ka uzņēmums kā kompetentā institūcija ikdienā aktīvi stāsta par darba drošību darba vietā, izglīto un iedvesmo klientu darbiniekus iedzīvināt veselību un drošību kā personīgu vērtību. "Gods būt starp atbildīgiem darba devējiem, būt starp profesionāļiem, dalīties savā pieredzē un labajā praksē", uzsvēra D. Štamere.


Ilze Pāne Brodsgarda IZZI Brokers SIAIZZI Brokers SIA valdes priekšsēdētāja Ilze Pāne Brodsgarda, parakstot iniciatīvas "Misija Nulle" hartu, atzīmēja: "Mēs esam tie, kas palīdz sagādāt nelaimes gadījumu apdrošināšanu, un arī tie, kas redz nelaimes gadījumus darba vietās dažādās nozarēs, gan arī ārpus darba vietas. Pievienojoties Misijai Nulle un aktīvi iesaistoties iniciatīvas aktivitātēs, mēs vēlamies runāt par šo tēmu, lai nelaimes gadījumi nebūtu nekur – ne darba vietā, ne ārpus darba."


Ingmars Korns Latvijas Energoceltnieks SIA"Uzņēmumā Latvijas Energoceltnieks SIA darba drošība un darbinieku labklājība ir viens no uzņēmuma darbības pamatprincipiem," parakstot iniciatīvas "Misija Nulle" hartu, uzsvēra uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Ingmars Korns. "Ikdienā strādājot Somijā, Zviedrijā, Latvijā un Vācijā, uzņēmumā tiek īstenotas dažādas procedūras un procesi, lai šo pamatprincipu īstenotu praksē." Latvijas Energoceltnieka pārstāvji pauda gandarījumu par pievienošanos iniciatīvai, iespēju dalīties ar uzņēmuma pieredzi un smelties no Misijas Nulle domubiedru pieredzes.


Inga Šeninga Maxima Latvija SIAMaxima Latvija SIA ir lielākais privātais darba devējs Latvijā, kas nodarbina ap 7000 darbinieku. Uzņēmuma vārdā iniciatīvas "Misija Nulle" hartu parakstīja personāla vadības direktore Inga Šeninga, sociālās atbildības un ilgtspējas vadītāja Santa Roberta, darba aizsardzības un darbinieku veselības daļas vadītājs Reinis Plakanis. I.Šeninga, uzrunājot klātesošos, uzsvēra: "Maxima Latvija rūp droša darba vide. Esam patiesi priecīgi un lepni pievienoties Misijai Nulle. Tā ir iespēja mums dalīties ar mūsu labo praksi, smelties no citiem uzņēmumiem piemērus un īstenot tos ikdienā. Mūsu pārliecība ir, ka tikai kopā spēsim radīt ilgtspējīgu un drošu vidi ilgtermiņā."


Ineta Tērauda R&S TET SIAIniciatīvai "Misija Nulle" pievienojās uzņēmums R&S TET SIA. Kompetentās institūcijas darba aizsardzības vecākā speciāliste Ineta Tērauda atzina, ka ikdienā strādājot ar klientiem un runājot par darba aizsardzību un šo iniciatīvu, uzņēmumā nonāca pie atziņas, ka R&S TET ir jābūt daļai no Misijas Nulle.


SKAI BALTIJA SIA, MG Fabrika SIA, Dace ŠtamereSKAI BALTIJA SIA un MG Fabrika SIA darba aizsardzības speciāliste Dace Štamere, uzņēmumu vārdā parakstot iniciatīvas "Misijas Nulle" hartu, uzsvēra: "SKAI uzņēmums pārstāv gan mazumtirdzniecības nozari, gan ražošanu, un tā pamatdarbībā rūpes par darba ņēmējiem ir vissvarīgākās. Mums cilvēks ir ļoti svarīgs, daudzi no viņiem ir darbinieki ar ilggadēju darba stāžu, vēlamies viņus visus redzēt veselus, mundrus un darbspējīgus."


Inta Liepa CleanR Grupa ASCleanR Grupa AS kļuvusi par iniciatīvas "Misija Nulle" dalībnieku. "CleanR Grupa pastāvēšanas būtība ir, gādājot par cilvēkiem, rūpēties arī par planētu. Mēs pievienojamies iniciatīvai "Misija Nulle", lai uzsvērtu, ka cilvēks par kuru mēs gādājam, ir arī mūsu darbinieks, darba drošība ir viena no mūsu vērtībām un prioritātēm, un droša darba vide ir mūsu visu kopdarbs, lai katru dienu ikviens mūsu darbinieks atgrieztos mājās sveiks un vesels," parakstot Misijas Nulle hartu, šī soļa nozīmīgumu uzsvēra AS CleanR Grupa valdes locekle Inta Liepa.


Brīvais Vilnis AS darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālists Jānis AlkšersBrīvais vilnis AS darba aizsardzības un ugunsdrošības speciālists Jānis Alkšers, parakstot Misijas Nulle hartu, atzina, ka uzņēmums ir sociāli atbildīgs un uzskata, ka ir svarīgi būt daļai no Misijas Nulle, virzoties uz nulle negadījumu mērķi, uzlabojot drošības standartus un nodrošinot drošu darba vidi uzņēmuma darbiniekiem. Pauda vēlmi aktīvi iesaistīties informācijas apmaiņā ar noderīgu un būtisku informāciju par dažādiem veselības un drošības aspektiem ar citiem Misijas Nulle dalībniekiem.


Kvalitātes, darba un vides aizsardzības pakalpojumu sniedzējs, HP Safety Solutions SIA vadītājs Henrijs Priedīte Kvalitātes, darba un vides aizsardzības pakalpojumu sniedzējs, HP Safety Solutions SIA vadītājs Henrijs Priedīte uzskata, ka sociālā iniciatīva "Misija Nulle" ir vajadzīgā bāka virzienā uz nulle negadījumiem darba vietā. "Uzņēmums nevar noteikt pamatdarbības stratēģijā ikgadējo mērķi 10, 8 vai 4 negadījumi darba vietā vai samazināt negadījumu skaitu uz pusi – vienīgais pieņemamais negadījumu skaits darba vietā ir nulle un uz to mums visiem jātiecas." H. Priedīte novēl Misijas Nulle dalībniekiem būt aktīviem, aktīvi izmantot šo sadarbības un komunikācijas platformu, lai kopā padarītu darba vidi drošāku un lai ikviens darbinieks darba dienas noslēgumā dotos mājās sveiks un vesels.
 Iniciatīva Misija Nulle apvieno Latvijā nozīmīgus darba devējus, sociālos partnerus un valsts pārvaldes iestādes: Augstsprieguma tīkls AS, Bauskas alus SIA, Bonava Latvija SIA, Būvuzņēmums Restaurators AS, BRĪVAIS VILNIS AS, Cēsu alus AS, Cido Grupa SIA, CleanR Grupa AS, Dace Jakimova IK, Darba Aizsardzības Eksperts SIA, Dinex Latvia SIA, Gren Latvijā SIA, East Metal SIA, ECO BALTIA VIDE SIA, Eleving Vehicle Finance (Eleving Group) AS, Eugesta un Partneri SIA, FN-SERVISS SIA, Getliņi EKO SIA, Groglass SIA, HP Safety Solutions, IC pakalpojumi SIA, IIZI Brokers SIA, Labklājības ministrija, LATVENERGO AS, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība, Latvijas Autoceļu uzturētājs VAS, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Energocelnieks SIA, Liepājas RAS SIA, Maxima Latvija SIA, MG Fabrika SIA, Mittech SIA, Optiv SIA, Rīgas Stradiņa universitātes Darba drošības un vides veselības institūts, Rīgas Tehniskā universitāte, Rīgas Siltums AS, R&S TET SIA, Sadales tīkls AS, Safe ME SIA, SCHWENK Latvija SIA, Silkeborg Spaantagning Baltic SIA, SKAI BALTIJA SIA, Starptautiskā lidosta “Rīga” VAS, Sunstar Group SIA, Sunstar Academy SIA, Swedbank AS, Trelleborg Wheel Systems Liepaja LSEZ SIA, Valsts darba inspekcija, Valsts nekustamie īpašumi VAS, ”Ventspils nafta” termināls (VNT) SIA, Veselības ministrija.


Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vairāk šeit. OK
Drošības pārkāpums
vai ierosinājums?
Ziņo!